Динамо не змогло обіграти Лугано і вилетіло з єврокубків

Київське “Динамо” безславно завершило виступи у Лізі Європи.

Динамо Лугано

У четвер, 12 грудня, динамівці вдома проводили заключний поєдинок групового етапу Ліги Європи.

Їхнім суперником був швейцарський “Лугано” – команда, яку можна і треба було перемагати.

Тим паче, що для виходу із групи, з огляду на турнірне становище, киянам потрібна була тільки перемога.

Але підопічні Олексія Михайличенка не впоралися із цим завданням.

На 45-ій хвилині помилка у захисті дорого їм коштувала. Після провалу оборони Араторе отримав передачу з флангу і головою відправив м’яч у сітку воріт киян – 0:1.

Маючи повну ігрову та територіальну перевагу впродовж усього матчу, “Динамо” зуміло забити лише один гол. На 94-ій хвилині Циганков красивим ударом із крайнього правого кута штрафного майданчика закрутив м’яч у дев’ятку – 1:1.

На цьому власне й усе.

В іншому матчі швецький “Мальме” у гостях переміг данський “Копенгаген” з рахунком 1:0 і здобув перше місце у групі В – 11 очок.

На другій позиції “Копенгаген” – 9 очок. Саме ці дві скандинавські команди навесні продовжать боротьбу у Лізі Європи.

У “Динамо” лише третє місце – 7 очок, і замикає турнірну таблицю “Лугано” – 3 очки.

Таким чином, київське “Динамо” вперше не вийшли із групи у Лізі Європи.