субота , 29.01.2022

Поліція накрила “контору”, яка незаконно експортувала карпатський ліс

Прикарпатські поліцейські спільно з СБУ припинили незаконний експорт лісу.

ліс, Карпати, експорт

Деревину експортували до Румунії та Молдови

Поліцейські Івано-Франківщини спільно з Управлінням СБУ в області за процесуального керівництва прокуратури припинили незаконний експорт лісу та пиломатеріалів через підроблені документи.

Оперативники задокументували протиправні дії переміщення через державний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю лісоматеріалів і пиломатеріалів.

Вони були оформлені на підставі підроблених документів, інформує Панорама Прикарпаття з посиланням на сектор комунікації поліції Івано-Франківщини

Таким експортом протягом 2019 року займалися суб’єкти господарювання з Івано-Франківської та Чернівецької областей. Вони експортували близько шести тисяч м3 деревини хвойних порід незаконного походження до Республіки Румунії та Молдови.

У цьому їм сприяли колишні посадові особи-підприємці, які надавали їм товарно-транспортні накладні з ознаками підроблення.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 364-1 КК України. В межах нього правоохоронці провели санкціоновані обшуки та вилучили підроблені накладні та сертифікати про походження матеріалів. Крім того, вилучено довіреності, чорнові записи і відтиски печаток.

Правоохоронці встановлюють осіб, які причетні до цього злочину. Триває перевірка.

Один коментар

  1. повісити тих експортерів на самій високій смереці!..

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*