середа , 19.05.2021

Німецька компанія хоче на Прикарпатті збудувати завод з виробництва деталей для автомобілів

Заступник голови Івано-Франківської ОДА Дмитро Романюк провів робочу зустріч із представниками німецької компанії Fisher Automotive Systems. Їх цікавить можливість розпочати виробництво на Прикарпатті.

Дмитро Романюк розповів потенційним інвесторам, що в області реалізовано багато інноваційних ідей, у тому числі через залучення інвестицій, повідомляє пресслужба ОДА.

«Прикарпаття відкрите для бізнесових проєктів, оскільки створення нових робочих місць є одним з пріоритетних напрямків для подальшого економічного розвитку», – сказав Романюк.

Під час зустрічі потенційним інвесторам Романюк презентував потенційні території під будівництво заводу з виробництва деталей для автомобілів.

Речник правління компанії Fisher Automotive Systems з Німеччини розповів про діяльність підприємства, його історію та плани керівництва щодо розширення географії виробництва.

Гості зазначали, що наступного року є перспектива відкриття нового заводу. Також йшлося й про розширення напрямків його розвитку, зокрема, виробництва до 2025 року.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*