понеділок , 25.01.2021

У Карпатах 8 туристів потрапили до лікарні з харчовим отруєнням

У Верховинському районі Івано-Франківської області з попереднім діагнозом харчове отруєння госпіталізували вісьмох туристів з Одеської та Кіровоградської областей.

Серед потерпілих – троє дітей. Про це 4 липня повідомили в управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

“Станом на 05:00 04.07.2019 до Верховинської ЦРЛ з попереднім діагнозом – гострий гастроентероколіт, середнього ступеня важкості госпіталізовано вісім осіб, з них троє дітей, жителів Одеської та Кіровоградської областей, які в складі групи туристів 13 чол. відпочивали в гірській місцевості на території Верховинського району”. – йдеться у повідомленні.

Згідно з попередніми даними, туристи відпочивали на полонині Кринта (1300 м над рівнем моря), поблизу села Замагора.

Перше повідомлення про погіршення стану здоров’я у двох людей до рятувальників надійшло 3 липня близько 22-ї години. Ще за півгодини рятувальникам довелось на автомобілі перевозити п’ятьох осіб, яким необхідна була медична допомога. Вже в урочищі Рекаливка потерпілих забрала швидка.

На світанку до медичного закладу госпіталізували ще двох осіб з міста Кропивницький та двох туристів з Одеської області.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*