понеділок , 04.03.2024

На Прикарпатті за фактом масового отруєння весільних гостей відкрито кримінальне провадження

За фактом масового отруєння в готельно-розважальному комплексі «Вербіж» відкрито кримінальне провадження, – прокуратура

Коломийською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відкритому за фактом масового отруєння в готельно-розважальному комплексі «Вербіж», що в селі Верхній Вербіж Коломийського району, за ч. 1 ст. 325 («Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням») КК України.

Встановлено, що 4 травня під час святкування весілля в готельно-розважальному комплексі «Вербіж»18 осіб отримали харчове отруєння, а саме гостру кишкову інфекцію.

У вказаному закладі за участю спеціалістів управління Держпродспоживслужби у Коломийському районі проведено огляд місця події та відібрано відповідні взірці для подальшого проведення експертного дослідження й призначення експертиз.

Також спеціалістами відібрано  змиви на бактерії групи кишкової палички,  проби води з локального водопроводу закладу, взірці продуктів харчування для лабораторного дослідження. На кишкову групу інфекцій обстежено  14 осіб.

Досудове розслідування триває, повідомляють у прес-службі прокуратури Івано-Франківської області.

Санкція зазначеної статті передбачає покарання у виді штрафу до ста неоподатковуваних мінімумів  доходів громадян,  або  арешту на строк до шести місяців,  або обмеження волі на строк до трьох років.