вівторок , 19.10.2021

Через незаконну працю сімох громадян України зобов’язали виїхати з Польщі

Польські прикордонники зобов’язали, серед інших, сімох громадян України, які працювали незаконно, виїхати з Польщі

Прикордонна служба у Вармінсько-Мазурському воєводстві на північному сході Польщі зобов’язала до повернення у свої країни громадян України, Індії, Непалу та Грузії, котрі незаконно працювали у закладах неподалік міст Елк та Олєцко. Про це поінформувала речниця Прикордонної служби Мірослава Алєксандрович.

Польські прикордонники зобов’язали повернутися на батьківщину сімох громадян України, п’ятьох громадян Грузії, а також громадянина Індії та Непалу.

«Вони нелегально працювали у Польщі, не мали на це дозволів», – сказала Алєксандрович і додала, що декілька осіб, а саме громадяни України і Грузії, виїхали з Польщі відразу після виявлення незаконного працевлаштування, не чекаючи на рішення прикордонників.

«Громадяни України в’їхали до Польщі на підставі безвізового руху. Громадяни Індії та Непалу мали дозволи на роботу, але термін їхньої дійсності закінчився, а агентство з працевлаштування у Варшаві, що найняло їх, не виробило для них наступних документів», – сказала Алєксандрович.

Від початку 2019 року прикордонники з Вармінсько-Мазурського воєводства перевірили законність працевлаштування понад 1,7 тис. осіб. З них 208 іноземців працювали нелегально.

Джерело: “Польське радіо”

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*