п’ятниця , 19.08.2022

Поліцейські Прикарпаття вшанували загиблих на Донеччині колег у збитому гелікоптері «МІ-8»

Участь у поминальних заходах взяли керівництво поліції, представники влади, громадськості  мешканці міста, побратими, рідні і друзі загиблих. На могили бійців поклали квіти та запалили свічки.

29 травня у Меморіальному сквері в Івано-Франківську, де поховані семеро загиблих у зоні АТО правоохоронців, відбулися поминальні заходи.

Нагадаємо, шестеро бійців спеціальної роти прикарпатської міліції загинули у збитому терористами гелікоптері «МІ-8» Національної Гвардії України, поблизу гори Карачун, що на Донеччині. Трагедія сталася після розвантаження харчових продуктів та проведення ротації особового складу на п’ятому блокпосту.

Тоді загинули шестеро військовослужбовців та стільки ж наших працівників спеціальної роти міліції: Петро Безпалько, Василь Семанюк, Володимир Шарабуряк, Володимир Лисенчук, Петро Остап’юк та Віктор Яков’як.  За кілька днів – 6 червня – надійшла ще одна трагічна звістка, що  на блок посту під Слов’янськом загинув наш працівник Михайло Шемегінський.

Т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Василь Кіцелюк відзначив, що п’ятий рік проходять поминальні заходи на могилах героїв і побратимів, які віддали життя задля світлого майбутнього нашої держави:

«Трагедія  забрала життя шістьох наших працівників спеціальної роти міліції. Хочу подякувати батькам, дружинам і дітям за справжніх патріотів держави,  пам’ять про яких житиме в наших серцях».

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*