середа , 20.10.2021

На Прикарпатті за фактом масового отруєння весільних гостей відкрито кримінальне провадження

За фактом масового отруєння в готельно-розважальному комплексі «Вербіж» відкрито кримінальне провадження, – прокуратура

Коломийською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відкритому за фактом масового отруєння в готельно-розважальному комплексі «Вербіж», що в селі Верхній Вербіж Коломийського району, за ч. 1 ст. 325 («Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням») КК України.

Встановлено, що 4 травня під час святкування весілля в готельно-розважальному комплексі «Вербіж»18 осіб отримали харчове отруєння, а саме гостру кишкову інфекцію.

У вказаному закладі за участю спеціалістів управління Держпродспоживслужби у Коломийському районі проведено огляд місця події та відібрано відповідні взірці для подальшого проведення експертного дослідження й призначення експертиз.

Також спеціалістами відібрано  змиви на бактерії групи кишкової палички,  проби води з локального водопроводу закладу, взірці продуктів харчування для лабораторного дослідження. На кишкову групу інфекцій обстежено  14 осіб.

Досудове розслідування триває, повідомляють у прес-службі прокуратури Івано-Франківської області.

Санкція зазначеної статті передбачає покарання у виді штрафу до ста неоподатковуваних мінімумів  доходів громадян,  або  арешту на строк до шести місяців,  або обмеження волі на строк до трьох років.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*