вівторок , 19.10.2021

Завуч школи та її чоловік загинули у квартирі через отруєння чадним газом

3 березня у Калуші в приміщенні кухні квартири в чотириповерховому будинку на вул. Коновальця рятувальники виявили тіла двох людей.

Загиблі – сімейне подружжя. А саме: 63-річна жінка і її на три роки старший чоловік.

Як стало відомо, загинула заступник директора сьомої школи Надія Голинська. Її чоловік Іван був пенсіонером, інформують «Вікна».

За цим фактом порушена і розслідується кримінальна справа. Як повідомив «Вікнам» начальник Калуського відділу поліції Василь Маківничук, за висновками експертизи смерть настала від отруєння чадним газом.

Трагедія трапилася в неділю, 3 березня, вранці або в суботу пізно ввечері. Як встановила поліція, в суботу о 22.00 загиблі були ще живі і спілкувалися зі своїми сусідами.

Як повідомлялося раніше, у квартирі, де сталася трагедія, газові прилади були вимкнені. Газовики перевірили обладнання і не виявили пошкоджень газових мереж.

На час трагедії котел був виключений, причому — навіть із розетки. Окрім того, як повідомив начальник Калуського управління з експлуатації газового господарства Василь Сагайдак, парапетні котли загрози не становлять, оскільки спалювання газу відбувається в герметичній камері, а продукти горіння виводяться назовні.

Однак не виключено, що отруйний газ міг потрапити у квартиру через вентиляційну систему.

Як зазначив директор сьомої школи Володимир Кіндрат, передчасна смерть Надії Голинської — важка втрата для навчального закладу та калуської освіти загалом. Надія Петрівна працювала завучем школи впродовж 26-и років, з 1993 року. Вона була креативною, енергійною і працелюбною.

Надія Голинська – лауреат Всеукраїнського конкурсу серед завучів, вчитель-новатор, спеціаліст вищої категорії. У сьомій школі вона відповідала за початкову ланку, яка під її керівництвом стала однією з найпотужніших у Калуші.

Читайте також:
На Івано-Франківщині у квартирі виявили тіла двох мертвих людей

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*