субота , 16.10.2021

Друзі Президента крадуть на оборонці (ВІДЕО)

Програма “Наші гроші” показала розслідування в якому звинувачує оточення Президента в розкраданні мільйонів на оборонці, російській контрабанді і відмиванні грошей.

Люди з оточення президента вступили у змову з чиновниками «Укроборонпрому» та заробили мільйони на контрабандних деталях з РФ, стверджується в розслідуванні.

Син першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського Ігор причетний до схем масштабного розкрадання бюджетних коштів в оборонному комплексі.

Про це йдеться у розслідуванні журналістів проекту «Наші гроші з Денисом Бігусом». Стверджується, що Ігор Гладковський та його партнери вступили у змову з оборонними чиновниками.

Вони скуповували військові запчастини у російських контрабандистів, а також – на складах української армії. Ціни на запчастини, які часто не відповідали жодним нормам якості, накручувались у рази. Цей «товар» за змовою з керівництвом «Укроборонпрому» продавали на оборонні заводи.

Стверджується, що до групи входять, зокрема, Олег Гладковський, його син Ігор, колишній працівник концерну Віталій Жуков і керівники оборонних структур різних рівнів. «Спеціалістом з контрабанди» став Андрій Рогоза, який, як стверджується, і раніше заробляв на сумнівних оборонних контрактах.

Олега Гладковського журналісти називають другом чинного президента Петра Порошенка та «смотрящім за оборонкою». Група швидко стає привілейованим постачальником держзаводів і отримує контракти на сотні мільйонів гривень. Центром оборудок стає підставна компанія «Оптимумспецдеталь».

Отримані гроші переводили в готівку, яку витрачали на відкати, хабарі та розкішне життя. Стверджується, що роль «прокладки» у схемах виконував навіть президентський завод – «Кузня на Рибальському».  Стверджується, що група отримала від «Укроборонпрому» щонайменше 250 млн грн.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*