п’ятниця , 30.07.2021

ЦВК зареєструвала першого кандидата в президенти

Екс-міністр екології Ігор Шевченко отримав посвідчення кандидата в президенти України

Центральна виборча комісія сьогодні на засіданні зареєструвала першого кандидата в президенти на вибори 2019 року – колишнього міністра екології та природних ресурсів Ігоря Шевченка. Про це повідомила прес-служба ЦВК.

Розглянувши зазначені документи, Комісія встановила їх відповідність вимогам Закону України «Про вибори Президента України» та зареєструвала кандидата. Під час засідання комісії Шевченку видано посвідчення кандидата на пост президента.

Ігор Шевченко 1971 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві, президент благодійної організації «Успішна Україна», безпартійний, самовисуванець.

З 5 січня Шевченко може проводити передвиборну агітацію.

Також ЦВК видала вже першу відмову у реєстрації – Володимиру Ратушу. Комісія звернула увагу на помилки та неточності, виявлені в поданих Ратушем документах.

«Відтак Комісія відмовила Ратушу Володимиру Борисовичу в реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року», – йдеться у повідомленні.

До слова, Ігор Шевченко був міністром екології та природних ресурсів у другому Кабінеті Міністрів Арсенія Яценюка. Його звільнили через кілька місяців після призначення. Це сталося після пожежі на нафтобазі «БРСМ-Нафта» під Києвом в червні 2015 року.

Шевченку також закинули погану роботу в реформуванні свого міністерства і неефективне використання коштів, що надійшли в рамках секторальної бюджетної підтримки ЄС. Крім того, Кабмін заявив, що Шевченко скоїв дії, які можуть містити корупційні правопорушення або порушення вимог до поведінки осіб, уповноважених на виконання функцій держави.

У відповідь Шевченко звинуватив прем’єр-міністра Арсенія Яценюка в «політичній розправі» і «відстоюванні інтересів українських кланів».

Джерело: zaxid.net

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*