четвер , 29.07.2021

У Калуші горить завод “Карпатнафтохім” (ВІДЕО)

Надзвичайна ситуація трапилася сьогодні ввечері у місті Калуш Івано-Франківської області.

Калуш, пожежа

На підприємстві “Карпатнафтохім” виникла пожежа.  Як повідомляють у соцмережах калушани, горить установка з виробництва олефінів.

Також місцеві жителі повідомляють, що чули кілька вибухів.

У коментарі місцевому виданню  “Вікна” міський голова Калуша Ігор Матвійчук підтвердив пожежу на ТзОВ “Карпатнафтохім”. Триває ліквідація. За його словами, загрози для життя калушан немає.

В управлінні ДСНС України в Івано-Франківській області повідомили, що для гасіння пожежі задіяно 18 одиниць техніки та 90 рятувальників.

“12 січня о 21:08 надійшло повідомлення про пожежу на Олефіновому заводі ТОВ “Карпатнафтохім”. На даний час відбувається факельне горіння пірогазу. Підрозділи УДСНС в області за допомогою лафетних стволів здійснють охолодження сусідніх будівель. Від Управління ДСНС в області залучено 18 одиниць техніки та близько 90 чоловік особового складу. Потерпілих немає”. – йдеться у повідомленні рятувальників.

Довідково:

Карпатнафтохім — провідне підприємство нафтохімічної галузі промисловості України. Розташоване у м. Калуш Івано-Франківської області. Його утворено у 2004 році, засновниками стали ЗАТ «ЛУКОР» і компанія «LUKOIL Chemical B. V.» (Амстердам).

Невдовзі компанією «ЛУКОЙЛ» прийнято і затверджено нову інвестиційну програму на 2004–10 на суму бл. 500 млн дол. США, де передбачено реалізацію різних проектів.

Основним власником «Карпатнафтохіму» до 2017 року була російська нафтова компанія Лукойл. З 2012 по 2017 рік завод не працював через проблеми зі збутом.

У лютому завод був проданий ТОВ “Виробнича група” Техінсервіс”, а вже у червні 2017 року завод відновив роботу.

Калуш, пожежа

Один коментар

  1. Виглядає на теракт

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*