вівторок , 27.07.2021

На Прикарпатті мати вбитої 5-місячної дитини змінила покази і тепер захищає свого співмешканця

Трагічний випадок, який напередодні стався на Прикарпатті, отримав нове продовження.

Мати вбитої 5-місячної дитини, яка після термінової госпіталізації померла від закритих травм голови, змінила покази і звинувачує медиків, а не чоловіка.

Мати медикам спершу розповіла, що дитина впала з ліжка. А потім зізналася, що немовля побив її 26-річний співмешканець. Згодом ж від своїх слів вона відмовилася і наполягла, що то таки був нещасний випадок.

Та поліція з’ясувала, що рожнятівця розлютив плач молодшої дитини його 24-річної співмешканки, яка з цим немовлям та ще однією 3-річною донькою восени переїхала до нього із Закарпаття.

Чоловік підійшов до візочка, де лежало дитя, та декілька разів вдарив дівчинку по голові. За висновками медиків, дитина загинула від отриманих травм головного мозку.

Чоловіка затримали. Однак рідні та співмешканка досі його захищають, пише ІА ЗІК.

«Він вставав дитину вночі перебирати і годувати. Дитина п’ятимісячна, рухлива, жвава, порухалася в нього на руках і впала головою донизу», – стверджує сестра затриманого Вікторія Гелетій.

І матір Марія Семак звинувачує у непрофесійності медиків, котрі приїхали на допомогу.

«Андрій не може підняти руку на дитину. Скора винна. І медсестри винні, за то що мою дитину не спасли. Андрій ні до чого непричетний», – каже Марія Семак, мати мертвої дитини.

Рідні кажуть, що чоловік має легку розумову відсталість, йому призначили психіатричну допомогу. А жінка тим часом під контролем соцслужб. Також стало відомо, що вона вже втретє завагітніла.

Нагадаємо, минулої суботи у поліцію надійшло повідомлення про те, що до Перегінської лікарні автомобілем «швидкої допомоги» доставлено маленьку дитину без ознак життя.

За словами матері дівчинки, медиків викликали після того, як дитині вранці стало погано та самопочуття дитини різко погіршилося. Лікарі намагалися врятувати немовля, утім їх зусилля були марними.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*