четвер , 29.07.2021

Лікар, який у Франківську попався на хабарі, чекатиме на вирок суду під домашнім арештом

Запобіжний захід у вигляді домашнього арешту обрав суд для лікаря, якого підозрюють в отриманні хабара у розмірі 500 доларів.

До Івано-Франківського міського суду надійшло клопотання від органу досудового слідства про визначення міри запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту для мешканця Івано-Франківська 1979 року народження, ортопеда-травматолога Галицької ЦРЛ.

Його підозрюють у вчинені злочину передбаченого ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України (зловживання впливом – одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою )

Судом було встановлено, що підозрюваний, 24 січня 2019, приблизно о 12:30 годині, перебуваючи в місті Івано-Франківську по вулиці Військових Ветеранів, отримав неправомірну вигоду у розмірі 500 доларів США у мешканця Івано-Франківської області за сприяння у позитивному вирішенні питання про встановлення йому інвалідності членами МСЕК.

Суд вивчивши матеріали справи, дослідивши надані докази та врахувавши потенційні ризики, ухвалив клопотання органу досудового слідства задовольнити повністю та визначити підозрюваному міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Читайте по темі:
У центрі Івано-Франківська затримали першого хабарника у цьому році

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*