неділя , 25.07.2021

Як Лоліта з Франківська запалює нічні клуби світу

Нічне клубне життя, драйв, рейви, гучна музика, красиві дівчата, танці. Думаєте це завжди круто?

Команда OGOGO! поспілкувалась з ді-джейкою Юлією Побочею, яка проживає в Івано-Франківську. 33-річна Dj Lolita розповіла, як почала працювати у цій сфері, чи легко і приємно постійно бути на вечірках.

-Як ви вирішили стати ді-джейкою?

-Рішення стати діджеєм прийшло не спонтанно. Я все своє життя танцювала, з дитинства. За освітою я хореограф-балетмейстер (РДГУ).  Спочатку займалася у самодіяльних ансамблях, потім створила власний шоу балет “Нон-стоп”, де була і балетмейстером, і артистом. Це був 2002 рік.

Як раз клубні вечірки з шоу-програмами ставали дуже популярними. Ми довгий час були на вершині з нашим балетом. Їздили по всій Україні. Запрошень було дуже багато. З часом у мене з’явилися проблеми зі здоров’ям, пов’язані саме з хореографією. Але жити без сцени, без публіки я не вмію… Тому довелось шукати альтернативу.

Я маю незакінчену музичну освіту, по класу скрипки та фортепіано. Вона і допомогла мені у виборі. Так я прийшла до діджейства. Знайшла у Рівному (там я жила) людину, яка допоможе навчитися. І процес почався. Я навчалася 3 місяці щоденно по декілька годин, крім гастрольних днів. Це був 2010.

-В яких клубах виступаєте?

-Виступаю у різних клубах і не тільки. Від лаунж барів до великих фестів. Спочатку це була лише Україна,  але якось мене запросили до Китаю в тур. Це був перший мій виступ закордоном. Ще й такий масштабний. Це було для мене мега важливо і феєрично)). Я відвідала з виступами 15 різних міст.

Тур виявився вдалим і був хорошим стартом для моїх подальших гастролей поза межами батьківщини. Загалом я відвідала зі своїми сетами близько двадцяти країн, і щороку цей список збільшується. Найулюбленішими є азіатські країни, так як там найбільше люблять EDM (electronic dance music), а саме він являється моїм фаворитом.

-Є стереотип, що за пультом повинен стояти чоловік , чи важко було розкрутились і чи не було дискримінації?

-На сьогоднішній день дівчат діджеїв уже дуже багато. Але коли починала я, їх було одиниці. І ставлення протилежної статі було зверхнім і упередженим. Тим більше, що я була не просто діджеєм, а шоу діджеєм. Тобто міксування музики було доповнене костюмованим шоу з танцювальними елементами.

Часто перед виступом, резиденти клубів робили якісь якісь дрібні пакості. Включили або виключали якісь кнопки на мікшері або виймали кабелі і дивилися, як я буду сама з цим справлятися… Згодом всі ці дурниці закінчилися. Тепер, якщо ти дійсно толковий діджей, то не важливо якої ти статі, раси і т.д.

-Розкажіть про обов’язки та особливості своєї роботи?

-Мій головний обов’язок перед публікою, це її хороший настрій! Тобто я маю підібрати підходящу музику і подати її в правильній послідовності, щоб люди навіть самі не розуміли, чому вони на танцполі).

Також діджей має бути завжди у хорошому гуморі та зобов’язаний зарядити зал позитивною енергетикою! Нікого не цікавлять твої проблеми чи переживання і звідки ти береш той заряд…

Особливісь в тому, що коли у тебе виходить зарядити їх, то далі вони заряжають тебе. А це вже наркотик!

Джерело: OGOGO!

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*