четвер , 29.07.2021

На додаткові військові збори з Прикарпаття відправлять 190 резервістів

Загальної або часткової мобілізації на даний час не проводиться.

Про це розповіли в понеділок, 3 грудня, на брифінгу за участю військового комісара Івано-Франківського комісаріату полковника Вололимира Ярмошука.

На брифінгу йшлося про роботу в умовах запровадження в окремих областях України військового стану та про виконання завдань осіннього призову на військову строкову службу.

За словами Володимира Ярмошука, з метою готовності до відбиття можливої агресії РФ усі військові частини ЗСУ приведені в повну бойову готовність, інформує “Галка”.

“Прикарпатські військові комісаріати працюють у посиленому режимі. Наголошую, загальної, або часткової мобілізації на даний час не проводиться. Однієї зі складових підготовки ЗСУ до відсічі збройної агресії є підготовка людських резервів. Зокрема, будуть проведені збори, як у складі бригад (до 15 діб) так і у складі навчальних центрів (до 20 діб). Всі збройові заходи завершаться до початку новорічних свят”, – каже Ярмошук.

На проведення додаткових зборів передбачено відповідне фінансування за бюджетними програмами Міністерства оборони України.

“Всього підлягає відправці на додаткові збори з Прикарпаття близько 190 резервістів, з них 8 – офіцерів”, – додає Ярмошук.

Також військові розповіли, що завдання осіннього призову на строкову службу виконано на 100%.

“520 прикарпатців відправилися на строкову службу. З них 260 – в Збройні сили України та 260 в інші військові формування. В цілому планові завдання виконані усіма районними (міськими) військовими комісаріатами”.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*