неділя , 25.07.2021

Заробітчанин їхав до Польщі, але через горілку не зміг вибратися навіть за межі області

У середу, п’ятого грудня, у Фейсбук-спільноті “Коломийські новини” з’явився допис, що дорогою до Польщі водії викинули з автобуса п’яного прикарпатця. У поліції пояснили ситуацію.

У прес-службі поліції в області розповіли, на місце події, на прохання рятувальників, виїхав екіпаж поліції. З`ясувалося, що автобус зламався неподалік с. Задністрянське (Галицький р-н). З Івано-Франківська виїхав інший автобус. Пасажири з речами пересіли.

Один чоловік-пасажир встиг так напитися, що йти самостійно не міг. Йому викликали швидку медичну допомогу. Останні і забрали чоловіка. Його речі “поїхали”.

“Але на кордоні пасажири заберуть власні речі, а сумка, що залишаться, приїде до Франківська в тому автобусі, який повертатиметься з Польщі в Україну. Дружина цього чоловіка знає про все. Спілкувалася з правоохоронцями. Чоловіка не потрібно розшукувати”, – зазначають поліціянти.

Медики підтвердили, що чоловік був без свідомості. Йому виміряли цукор та зафіксували різке збільшення цього показника, тож він впав у кому через інтоксикацію алкоголем. Пасажира забрали в реанімацію, а вже зранку дружина забрала його і він з нею поїхав додому.

Джерело: “Галка”

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*