п’ятниця , 30.07.2021

У Франківську вибори директора школи спричинили скандал

Конкурсна комісія серед п’яти кандидатів не змогла вибрати директора школи №10.

Колектив школи вимагає призначити директора, а міський голова Івано-Франківська натякає на тиск і ультиматуми.

До конкурсу на посаду директора ЗОШ №10 допустили шістьох кандидатів.

Один із них зняв кандидатуру. Вчора відбувся конкурс з визначення директора школи №10. Комісія не змогла дійти згоди та визначитись з новим керівником. Педагогічний колектив та батьки школи вважають, що освітній заклад має очолити вчитель фізики ЗОШ №10 Руслан Куриндаш. З 14 членів комісії двоє на засідання не прийшли, четверо проголосували за Куриндаша, решта – утрималися.

В тому числі і директор департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Ігор Максимчук.

Після засідання комісії педагоги прийшли до міського голови Руслана Марцінківа.

“Членом комісії я не є! Таким результатом голосування активісти педагогічної та батьківської громади лишились не задоволені. Зараз на посаді в. о. директора залишається представник зі школи, з яким вчителі та батьки погодились. Варто тільки дочекатись повторного конкурсу, де і визначимо керівника закладу. Але замість цього деякі вчителі та батьки з претензіями прийшли до мене.

Я готовий до діалогу, і, звісно, у прийнятті рішення має враховуватись думка педагогів та батьків саме 10-ї школи. Проте, люди, мене в комісії не було і чинити тиск на її членів я не маю права! Знову ж таки, цей діалог має бути цивілізованим: без ультиматумів, образ та тиску від третіх сторін!” – обурився Марцінків у Фейсбуці.

Він також запропонував сформувати нову комісію і оголосити повторний конкурс.

“Зараз одноголосно, під диктовку вчителів, призначити нового керівника я не можу! Є закони, яких усі ми, починаючи від президента і міського голови, маємо дотримуватись.

Роздувати з цієї ситуації конфлікт я не бачу сенсу. Сподіваюсь, що на зміну обуренню, коли вщухнуть емоції, до представників громадськості прийде виважене бачення”, – підсумовує мер.

У школі повідомили, що не мають наміру чинити тиск, лише просять прислухатися до думки колективу. Також наголошують, що не виступають проти інших кандидатів. Але школа вже 2,5 місяця працює без директора. І ще скільки ж довдеться чекати до завершення повторного конкурсу.

Джерело: “КУРС”

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*