субота , 27.11.2021

Івано-Франківська область готова до проведення опалювального сезону

Вчора під головуванням віце-прем’єр-міністра України – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка відбулася селекторна нарада з керівниками обласних адміністрацій щодо готовності до опалювального сезону.

Участь у її роботі взяв голова Івано-Франківської облдержадміністрації Олег Гончарук, який із робочою поїздкою перебуває у Києві.

До проведення заходу, у студії селекторного зв’язку в Івано-Франківську, долучилися також заступник голови ОДА Ярослав Паранюк, керівники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації, комунальних підприємств, які забезпечують проходження опалювального сезону.

Слід зазначити, що на енергогенеруючих підприємствах, які знаходяться на території області, а саме Бурштинській ТЕС та Калуській ТЕЦ завершено поточні ремонтні роботи. Бурштинська ТЕС забезпечена вугіллям на 22 дні роботи  та мазутом на 20 днів роботи, аналогічно ДП Калуська ТЕЦ-нова  – на 35  днів роботи та мазутом на 10 днів роботи.

Богородчанське підземне сховище газу заповнено  газом на 80 відсотків від загального об’єму.

Рівень розрахунків водоканалів області за електроенергію складає 93 відсотки. У дорожньому господарстві заготовлено необхідну кількість сипучого матеріалу та реагентів, а саме, 9,74 тис. тонни.

До роботи в зимових умовах в житловому господарстві підготовлено 3686 житлових будинків, а це – 100 відсотків будівель. У тому числі відремонтовано 296 покрівель, 368 систем гарячого та холодного водопостачання.

723 школи,   283 дитячі садочки  та 70 лікарень повність готові до початку опалювального сезону.  Задля обігріву закладів соціальної сфери та житлового фонду готові 819 котелень, 48 центральних теплових пунктів та 317,6 км теплових мереж.

Замінено на попередньоізольовані труби 0,95 км теплових мереж (100 відс.) та 7 котлів (100 відс.) на комунальних котельнях місцевих рад.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*