понеділок , 08.08.2022

На Прикарпатті підприємство посадило сад на самовільно захопленій земельній ділянці

Завдяки прокуратурі підприємство, яке самовільно зайняло земельні ділянки площею майже 40 га, поверне їх державі

Управлінням представництва інтересів держави в суді прокуратури області, за результатами вивчення стану законності використання земель сільськогосподарського призначення на території Тисменицького району було встановлено факт самовільного зайняття одним з підприємств області двох земельних ділянок.

На земельній ділянці площею 10,2905 га вартістю 200 тис. грн. підприємство розмістило сад, а на земельній ділянці площею 29,0392 га вартістю 564 тис. грн. здійснило сільськогосподарський обробіток.

Хоча порушника Головним управлінням Держгеокадастру в області було притягнуто до адміністративної відповідальності за самовільне зайняття земельних ділянок та йому двічі виносились приписи щодо усунення виявлених порушень законодавства, підприємство звільнити земельні ділянки та сплатити суму нарахованої шкоди в добровільному порядку не погодилось.

У зв’язку з цим, прокуратура області звернулась з позовною заявою до Господарського суду Івано-Франківської області, який в своєму рішенні позов задоволив в повному обсязі та зобов’язав повернути самовільно зайняті земельні ділянки, повідомляє прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*