неділя , 07.03.2021

У Косівському районі відбувся фестиваль пам’яті Назарія Яремчука «Квітка Розмарія»

У селі Тюдів Косівського району проходив І Міжрегіональний фестиваль пам’яті Назарія Яремчука «Квітка Розмарія».

Урочистий захід відвідали голова райдержадміністрації Віталій Кічеряк, голова районної ради Павло Ванджурак, інші представники влади району і села.

Організований даний фестиваль в мальовничому селі Тюдів вперше, і хоча сам Назарій Назарович не був уродженцем даного населеного пункту, та був його почесним жителем.

Розпочався фестиваль «Квітка Розмарія» із футбольного турніру і нагородження команди переможця та учасників спортивного змагання.

«З ім’ям видатного співака Назарія Яремчука в українській естраді пов’язана ціла епоха. В пам’яті багатьох він залишився задушевними, добрими піснями, що підносять красу людських стосунків, оспівували кохання, любов до рідного краю. Образ ліричного героя, створеного Назарієм Яремчуком, асоціювався із справжнім українцем, для якого найважливішим були родина і Батьківщина», – зазначив Віталій Кічеряк під час урочистого відкриття дійства.

Завершив фестиваль конкурс молодих виконавців та концертна програма за участю народних і заслужених артистів України, а також аматорських колективів.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*