п’ятниця , 14.05.2021

Після скандалу в Івано-Франківську гонорари «Хамерман знищує віруси» зросли вдвічі

Учасник гурту «Хамерман знищує віруси» Альберт Цукренко заявив, що після скандального виступу на фестивалі Porto Franko в Івано-Франківську гонорари гурту виросли вдвічі.

Про це виконавець заявив в ефірі «Радіо НВ», повідомляє ZAXID.NET.

За словами Цукренка, їхній виступ не є «скандальним», радше рядовим шоу гурту, а вся «слава» звалилася на «ХЗВ» через допис у Facebook міського голови Руслана Марцінківа, в якому той доручив освятити місце виступу, оскільки учасники гурту виступали на сцені майже оголеними.

Сам же скандал, за словами Цукренка, має політичний відтінок зокрема тому, що спонсором фестивалю є неназваний «політичний опонент чинного міського голови».

«Це стало провокацією по факту, але це був звичайний концерт «Хамерман знищує віруси», перед звичайною публікою «ХЗВ». Ми уже звикли, що у нас є досить немаленька і лояльна аудиторія, яка приходить на наші концерти. На концерти продаються квитки, і це власне відсіює випадкових людей. Тут же ж сталося не те, що зазвичай. Тут реакція влади і спільноти. Сам концерт пройшов, як завжди», – сказав Цукренко в ефірі.

За словами виконавця, після пропозиції Руслана Марцінків освятити місце виступу «ХЗВ», у гурту побільшало замовлень, а гонорари виросли приблизно удвічі.

Нагадаємо, у четвер, 14 червня, у рамках фестивалю Porto Franko у Івано-Франківську відбувся концерт українського гурту «Хамерман Знищує Віруси». Учасники гурту виступали на сцені майже оголеними – прикритими були лише статеві органи музикантів. Наступного дня міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків на своїй сторінці у Facebook обурився виступом музикантів та доручив освятити місце, де вони виступали.

У свою чергу поліція Івано-Франківської області відкрила кримінальне провадження за статтею про хуліганство після виступу гурту.

Читайте також:
Після “голого виступу” мер Франківська доручив освятити місце проведення фестивалю “Porto Franko”

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*