середа , 06.07.2022

У Росії школярі знущаються над 12-річним прикарпатцем (ВІДЕО)

У Росії, в одній зі шкіл селища Велика Іжора (Ломоносовський район, Ленінградська область) однокласники били 12-річного хлопчика через його українського походження.

Про це повідомляє видання 15minut

Інцидент стався 17 квітня в кабінеті математики. Однокласники били школяра ногами і руками по голові, знімаючи все, що відбувається на камери своїх телефонів. Відео побиття було опубліковано в інтернеті.

За словами матері хлопчика, її дитини в школі б’ють регулярно. Причина такої ненависті – українське походження хлопчика. Він народився в Івано-Франківській області України, тому однокласники називають його «хохлом» і «ізгоєм», незважаючи на те, що він вчиться в російській школі з першого класу.

«Ми синові сказали в бійки не вплутуватися і не відповідати. Коли він приходив з синцями, то нічого не говорив. Але в той день повернувся сильно побитим, і я пішла в школу. Там мені показали відео. Діти знімають таке і викладають в інтернет », – розповіла мама хлопчика.

Жінка також додала, що після цієї бійки вчителя відправили її сина додому, навіть не подзвонивши ні їй, ні батькові хлопчика. Директор школи, коментуючи бійку, запропонувала журналістам «не роздувати» ситуацію.

За фактом побиття дитини буде проводитися перевірка.

Відео: Rutube

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*