середа , 30.11.2022

На Прикарпатті трагічно загинув 17-річний юнак

Нещастя трапилося цими днями в одному із сіл Надвірнянського району.

У п’ятницю, 8 грудня близько 12 години у Надвірнянський відділ поліції з проханням допомогти знайти неповнолітнього брата звернулася 18-річна жителька одного з сіл району.

Дівчина розповіла, що 17-річний хлопець напередодні надвечір пішов гуляти на вулицю і не повернувся додому.

Працівники поліції, з’ясовуючи обставини зникнення юнака, передусім довідалися, що він після 6 години вечора гостював у сусіда-однолітка та його 12-річного брата.

Трохи згодом до них приєдналися ще двоє хлопців віком 16 та 22 роки. Компанія слухала музику, розпиваючи придбані ними ж напередодні у сільському магазині «Кагор» та енергетичні напої. Десь близько 23 години юнак сказав друзям, що погано себе почуває і вийшов надвір.

Коли вранці друг-одноліток прийшов до сусіда, щоб віддати його залишений увечері телефон, то виявилося, що хлопець додому не повернувся. Не на жарт стривожена сестра зниклого хлопця зателефонувала в поліцію. Варто додати, що батьки хлопця та дівчини померли раніше, і дотепер вони жили з 76-річною бабусею.

Зниклого юнака, студента івано-франківського ліцею, знайшли мертвим у сільському потічку. В ході проведення судово-медичної експертизи встановлено, що причиною смерті юнака стало переохолодження.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження.

Крім того, продавця сільської крамниці, яка продала вино підліткам, притягнуто до адмінвідповідальності, повідомляють у прес-службі ГУНП в Івано-Франківській області.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*