Тканинні ролети – чудове рішення для оформлення вікон в квартирі. Конструктивно це цілісне полотно, яке намотується на вал. Механізм управління – ланцюжок.
За його допомогою полотно опускається або піднімається. Для максимальної зручності світлозахисні пристрої доповнюються електроприводом. В даному випадку управління ролетами спрощується, оскільки для регулювання кількості світла в приміщенні використовується пульт.
5 причин, чому варто обрати рулонні штори
Чим особливі тканеві ролети на вікна? Назвемо п’ять причин, завдяки яким сонцезахисні системи мають попит:
- Практичність – забезпечується захист від сторонніх поглядів.
- Легкість у догляді – використовується тканина, до якої не притягується пил.
- Оригінальність – рулонні штори мають гарний вигляд та доповнюють навколишнє оточення.
- Функціональність – полотно фіксується на будь-якій висоті.
- Довговічність – тканинні ролети мають тривалий термін служби (більше десяти років).
Типи рулонних штор
Тканинні ролети представлені у великому асортименті та відрізняються між собою конструктивними особливостями. Найпоширенішим видом сонцезахисних систем є рулонні штори відкритого типу. Такі вироби складаються з полотна та валу, а також механізму управління. Вартість тканинних ролет низька, тому власники будинків та квартир часто обирають такий варіант.
Окремим різновидом сонцезахисних систем є тканинні ролети закритого типу. Їх основна відмінність – короб, який виконує захисну функцію. Ролети стильно виглядають, забезпечують захист від сонячних променів та експлуатуються впродовж багатьох років.
Як обрати тканинні ролети?
Правильно підібрані рулонні штори – запорука того, що Вам все буде подобатись. Розгляньте асортимент та оберіть колір тканини, який краще за все підходить до інтер’єру. Ще звертайте увагу на щільність тканини. Покупцям пропонують напівпрозорі тканинні ролети та вироби, виготовлені з матеріалу блекаут. В першому випадку ролети встановлюють на кухні, у вітальні, в офісі, в робочому кабінеті. У другому випадку штори встановлюють у спальні та дитячій кімнаті. Це пов’язано з тим, що тканина не пропускає сонячне світло та місячне сяйво. Завдяки цьому в приміщеннях створюється обстановка, що налаштовує на сон.
Механізм управління – те, чим не варто нехтувати. Для управління використовується ланцюжок, який розташовується з одного чи з іншого боку карниза. Замовник вказує, який варіант йому підходить. Також для управління рулонними шторами може використовуватись пульт. Для цього пристрій укомплектовується електроприводом.
Тканинні ролети – сонцезахисні системи, які з кожним роком стають більш популярними. Рулонні штори практичніші, ніж звичайні портьєри, не збирають пил та не займають багато місця. Ролети виконують декоративну та світлозахисну функції, забезпечують приватність та створюють затишну обстановку. Якщо Ви хочете щось змінити в інтер’єрі, замовте рулонні штори та впевніться в тому, що це вдалий вибір!