вівторок , 30.04.2024

Атлетико – Реал – 1:1. Огляд матчу і відео голів

Мадридське дербі в чемпіонаті Іспанії цього разу було, як то кажуть, з додатковою мотивацією.

Адже Атлетико намагається зберегти комфортний відрив у турнірній таблиці, а Реал і Барселона наздогнати суперників.

Перемога давала можливість Реалу наблизитися до суперника на відстань витягнутої руки, однак по ходу матчу саме «вершкові» були змушені рятувати результат.

Уже на 15-ій хвилині екс-каталонець Луїс Суарес, скористався класним пасом від Льоренте, і точно пробив у дальній кут воріт Реала, відкривши рахунок.

Далі «матрацники» продемонстрували, що не даремно вважаються одними з найкращих у світі фахівців щодо втримування рахунку. Реал, щоправда, створив кілька гострих нагод, але перемога господарів виглядала реальнішою з кожною хвилиною.

І лише на 88-ій хвилині Реалу вдалося зрівняти рахунок. Бензема розіграв блискучу комбінацію з Каземіро і забивав практично в порожні ворота – 1:1.

Таким «мирним» підсумком скористалася Барселона, яка перемогла на виїзді Осасуну 2:0. Тепер Барса лише в трьох очках від Атлетико, а Реал відстає від каталонців на два пункти.