середа , 05.02.2025

На Прикарпатті ліквідували цех з виробництва контрафактної побутової хімії

Члени організованої злочинної групи підробляли продукцію світових брендів. Під час обшуків поліцейські вилучили фальсифікату на 3 млн грн. Зловмисникам повідомлено про підозри. 

підпільний цех

Про це сьогодні, 5 лютого, повідомили у прес-службі Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Кіберполіцейські Прикарпаття та слідчі слідчого управління Івано-Франківської області за процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури викрили та припинили роботу на території регіону підпільного цеху з масового незаконного виробництва товарів побутової хімії під брендом світових виробників.

Поліцейські встановили 38-річного директора підприємства, який орендував ангар на території обласного центру з метою виготовлення контрафактної продукції та організував друк поліграфії з айдентикою світових лідерів у виробництві побутової хімії.

До протиправної діяльності чоловік залучив кількох знайомих, серед яких розподілив обов’язки з виготовлення продукції, її реалізації та обліку отриманого прибутку.

Кіберполіцейські встановили телеграм-канал та акаунти у соціальних мережах і на популярному інтернет-майданчику, за допомогою яких фігуранти рекламували та збували за привабливими цінами контрафакт.

Свою продукцію зловмисники також реалізовували у магазинах на території області. Онлайн-замовлення члени організованої групи направляли клієнтам поштою або використовували послуги логістичних компаній.

Слідчі та кіберполіцейські Івано-Франківської, Чернівецької та Львівської областей за силової підтримки бійців КОРД та Департаменту патрульної поліції провели 22 обшуки у приміщенні цеху, в місцях зберігання та реалізації контрафакту, а також в помешканнях та автотранспорті фігурантів.

Вилучено устаткування, документацію, банківські картки, телефони, комп’ютерну техніку, предмети, схожі на зброю та боєприпаси, а також майже сім тисяч місткостей з контрафактною продукцією та сировиною загальною вартістю близько три мільйони гривень.

Наразі чотирьом членам організованої злочинної групи правоохоронці оголосили підозри за ч. 3 ст. 229 (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України. Слідчі направили до суду клопотання про обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Досудове розслідування триває, можлива додаткова кваліфікація.

Читайте також –
На Рожнятівщині виявили трупи свиней, заражених африканською чумою