п’ятниця , 12.07.2024

У Ворохті місцеві мешканці напали на блокпост ТЦК, бо той “відлякував туристів”

В Івано-Франківському ТЦК заявили про напад місцевого населення на їхній блокпост та про побиття машини співробітника через те, що це відлякувало приїжджих, які їдуть на курорт.

Ворохта ТЦК

Про це сьогодні, 5 липня, повідомив Івано-Франківський ТЦК у Facebook.

“Ситуація наступна: на в’їзді у Ворохту стоїть блокпост, який перевіряє документи. Через це місцеві жителі заявляють, що на курорт не їдуть особи, що уникають свого конституційного обов’язку служби в армії”. – йдеться у повідомленні.

Як твердять у ТЦК, 4 липня жителі Ворохти почали конфлікт та напали на військовослужбовця ТЦК і побили його машину. Повідомляється, що військовослужбовець був поранений та воював.

У ТЦК наголосили, що їм не зрозуміло, проти чого протестують місцеві жителі.

Разом з тим, блокпост у Ворохті було прибрано. У той же час в ТЦК пообіцяли, що продовжать перевіряти документи всіх приїжджаючих.

Нагадаємо, у червні помічник начальника Чернівецького прикордонного загону Ігор Заруднєв повідомив, що прикордонники посилено працюють у туристичних районах Івано-Франківщини та Буковини на підставі наказів комендантів цих областей про додаткові обмежувальні заходи, пов’язані з воєнним станом.

Читайте також –
“Дискримінація за майновою ознакою”: аналітики про економічне бронювання