понеділок , 17.06.2024

У Заболотові водій “Фольксвагена” два дні поспіль попався п’яним за кермом

Снятинський районний суд призначив покарання для водія, який два дні поспіль керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

avto alko

Як зазначається у матеріалах справи, спочатку порушення було зафіксовано 21 серпня 2023 року у смт. Заболотів. Ввечері, близько 22:00, на вулиці Івана Франка працівники поліції зупинили водія автомобіля “Фольксваген Гольф”.

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки алкогольного сп’яніння: запах спиртного з рота, почервоніння обличчя, нестійка хода.

Від проходження огляду на стан сп’яніння водій на місці зупинки та у медичному закладі відмовився в установленому законом порядку, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху.

Кількома місяцями раніше цей водій уже притягувався до відповідальності за нетверезу їзду. Тому в даному випадку на нього склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне протягом року керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

Наступного дня, а саме 22 серпня 2023 року близько 16:00, цей же водій знову керував автомобілем “Фольксваген Гольф” і був зупинений поліцейськими у смт. Заболотів на вулиці Надпрутна. У керманича знову були помітні явні ознаки алкогольного сп’яніння і від проходження огляду на стан сп’яніння він знову відмовився.

На порушника склали іще один протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП.

У суді обидва протоколи об’єднали в одне провадження. У судові засідання водій “Фольксвагена” кілька разів не з’явився, тому справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали справи, Снятинський районний суд постановив водія автомобіля “Фольксваген Гольф” визнати винним у вчиненні порушення ч. 2 ст. 130 КУПАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 3 роки та з оплатним вилученням транспортного засобу.

Читайте також –
Що таке проблемний автомобіль і як його продати