п’ятниця , 12.07.2024

У Верховині водій “Жигулів” за п’яну їзду отримав 34000 грн штрафу

Верховинський районний суд призначив покарання для водія, який повторно протягом року керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

драгер

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 11 вересня 2023 року у селі Ільці Верховинського району. Ввечері, близько 23:00, працівники поліції зупинили водія автомобіля “ВАЗ 2105” (“Жигулі”).

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки транспортного засобу в установленому законом порядку. Результат виявився позитивний – драгер показав 0,7 проміле алкоголю, що на 0,5 проміле вище допустимої норми.

Кількома місяцями раніше цей водій уже притягувався до відповідальності за нетверезу їзду. Тому в даному випадку на нього склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне впродовж року керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

У судові засідання водій “Жигулів” кілька разів не з’явився, тому справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали, Верховинський районний суд постановив водія автомобіля “ВАЗ 2105” визнати винним у вчиненні порушення ч. 2 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 3 роки.

Читайте також –
Житель Прикарпаття на городі вирощував коноплі