п’ятниця , 12.07.2024

У Коломийському районі водій ВАЗу попався п’яним поліції і отримав 40800 грн штрафу

Коломийський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

штраф

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 27 листопада 2023 року у смт. Гвіздець. Близько першої години ночі на вулиці Українській працівники поліції зупинили водія автомобіля “ВАЗ 21099”.

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки алкогольного сп’яніння. Від проходження огляду на стан сп’яніння на місці зупинки транспортного засобу та у медичному закладі водій відмовився, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху і за це на нього склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані сп’яніння).

Також водій повторно протягом року керував автомобілем, не маючи такого права, за що отримав іще протокол за ч. 5 ст. 126 КУпАП.

У суді обидва протоколи об’єднали в одне провадження. У судове засідання водій ВАЗу не з’явився, хоча про його дату, час та місце проведення був повідомлений належним чином. Тому справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали, Коломийський міськрайонний суд постановив водія автомобіля “ВАЗ 21099” визнати винним у вчиненні інкримінованих адміністративних порушень та призначив йому покарання за найбільш серйозне із числа вчинених, а це за ч. 5 ст. 126 КУпАП.

Призначене покарання – штраф у розмірі 40800 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 5 років.

Читайте також –
Армувальна сітка: особливості застосування і де придбати