вівторок , 18.06.2024

У Коломиї перепоховають захисника Віталія Кулінича

У середу, 12 червня, у Коломиї зустрінуть скорботний кортеж із полеглим захисником Віталієм Куліничем. Перепоховають захисника цього ж дня на кладовищі села Грушів.

Віталій Кулінич

Про це повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.

“У березні 2022 року велися тяжкі бої на Київщині. Віталій Кулінич був одним з тих, хто в перших рядах захищав нашу столицю. 31 березня у жахливому бою разом зі своїми вірними побратимами він загинув. Нелюди проклали свій шлях прямо через тіла наших захисників. Не можу навіть це передати словами. Через деякий час, відкинувши окупантів, останки загиблих змогли забрати. 8 квітня у Коломиї відбувся чин похорону загиблого героя.

Перші місяці повномасштабного вторгнення були дуже тяжкими для всіх. На жаль, внаслідок наруги окупантів над тілами та людського фактора, 8 квітня в Коломиї поховали іншого героя, а тіло Віталія весь цей час знаходилося в морзі Києва. Шляхом ДНК експертизи встановили, що було здійснено помилку. Тепер, після вирішення всіх юридичних процедур та перепоховання іншого військового, Віталій Кулінич справді повернеться додому. – відзначив Станіславський. – Вся громада висловлює слова скорботи і підтримує рідних і близьких Віталія, які пережили його загибель та перенесли цю жахливу ситуацію. Цей невимовний біль ми розділяємо разом з вами”.

12 червня оголошено днем жалоби в Коломийській громаді.

“Проявіть повагу, відмовтеся від гучних публічних заходів, веселощів та розваг. У скорботі розділимо цей біль разом із ріднею Віталія”, – закликав Станіславський.

Читайте також –
На війні загинув прикарпатець Іван Гуменяк