субота , 13.07.2024

У Калуському районі водій “Ніссану” попався п’яним поліції і отримав 34000 грн штрафу

Калуський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який повторно протягом року керував автомобілем у стані сп’яніння.

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 26 жовтня 2023 року у селі Томашівці Калуського району. Ввечері, близько 19:00, на вулиці Центральній працівники поліції зупинили водія автомобіля “Ніссан Прімера”.

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки алкогольного сп’яніння: запах спиртного з рота, почервоніння очей та обличчя, поведінка, яка не відповідає обстановці.

Від проходження огляду на стан сп’яніння водій відмовився в установленому законом порядку, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху.

Кількома місяцями раніше цей чоловік уже притягувався до відповідальності за нетверезу їзду. Тому в даному випадку на нього склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУПАП (повторне впродовж року керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

Протокол направили для розгляду у Калуський міськрайонний суд. У судове засідання водій “Ніссану” не з’явився, хоча про його дату, час та місце проведення був повідомлений належним чином. Тому справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали, Калуський міськрайонний суд постановив водія автомобіля “Ніссан Прімера” визнати винним у вчиненні порушення ч. 2 ст. 130 КУПАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 3 роки.

Читайте також –
Як вибрати професійний електроінструмент для будівельних робіт