п’ятниця , 12.07.2024

У Калуші водій “Тойоти” за п’яну їзду отримав 34000 грн штрафу

Калуський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який повторно впродовж року керував автомобілем у стані сп’яніння.

водій кермо

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 10 листопада 2023 року у місті Калуші. Ввечері, близько 20:00, на вулиці Київській працівники поліції зупинили водія автомобіля “Тойота Авенсіс”.

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки наркотичного сп’яніння. Огляд на стан наркотичного сп’яніння проводився у медичному закладі в установленому законом порядку. Висновок лікаря-нарколога – позитивний.

Кількома місяцями раніше цей водій уже притягувався до відповідальності за нетверезу їзду. Тому в даному випадку на нього склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУПАП (повторне протягом року керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

Протокол направили для розгляду у Калуський міськрайонний суд. Адвокат водія у судове засідання направив клопотання про закриття провадження у справу у зв’язку з відсутністю складу порушення. При цьому він вказував на безпідставність зупинки водія поліцейськими, а відтак і незаконність усіх подальших дій. Втім, довести незаконність зупинки захиснику не вдалося.

Дослідивши матеріали справи, Калуський міськрайонний суд постановив водія автомобіля “Тойота Авенсіс” визнати винним у вчиненні порушення ч. 2 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 3 роки.

Читайте також –
На Прикарпатті горіла будівля старої школи