п’ятниця , 12.07.2024

Понад 2 проміле: у Болехові водій “Жигулів” за п’яну їзду отримав 17000 грн штрафу

Болехівський міський суд призначив покарання для водія, який двічі впродовж місяця керував автомобілем у стані сп’яніння.

drager

Як зазначається у матеріалах справи, спочатку порушення було зафіксовано 3 вересня 2023 року у селі Поляниця Калуського району. Ввечері, близько 19:00, на вулиці Івана Франка працівники поліції зупинили водія автомобіля “ВАЗ 2101” (“Жигулі”, “копійка”).

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки транспортного засобу. Результат позитивний – 2,44 проміле, що майже в 12 разів вище допустимої норми.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

17 вересня 2023 року у селі Підбережжя Калуського району працівники поліції знову зупинили того ж самого водія автомобіля “ВАЗ 2101”. Чоловік знову перебував у стані алкогольного сп’яніння. Результат огляду підтвердив це – 2,55 проміле, що майже в 13 разів вище допустимої норми.

На порушника склали іще один протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП.

У суді обидва протоколи об’єднали в одне провадження. У судове засідання водій “Жигулів” не з’явився, тому справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали, Болехівський міський суд постановив водія автомобіля “ВАЗ 2101” визнати винним у вчиненні порушення ч. 1 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 рік.

Читайте також –
У Брошнів-Осаді горів житловий будинок