п’ятниця , 12.07.2024

Буде незабутньо! Лєра Мандзюк у суботу вразить франківців стендап-концертом і новими жартами

Прима української стендап-комедії Лєра Мандзюк у суботу з великим концертом просто неба виступить в Івано-Франківську

Лєра Мандзюк

15 червня о 19.00 у парку палацу Потоцьких яскрава комікеса із на сто відсотків самобутнім стилем презентує нову програму з найкращих та нових жартів.

— Беріть своїх друзів, близьких і всі приходьте! Бо буде фосо! — у фірмовому закарпатському стилі запрошує Лєра Мандзюк. — Се буде самий чесний стендап із усіх, які я писала і самий смішний з усіх, які ви чули. Нема гарантії, що він буде в ютубі. Тож ваше завдання: купити квитки, покликати друзів, взяти гарний настрій і прийти. Буду рада вас бачити!

Лєра Мандзюк

Почуття гумору Лєри Мандзюк, її авторський стиль, чесність, щирість та влучність — саме ті складові, завдяки яким на виступах актриси яблуку ніде впасти. 

Лєра Мандзюк — саме та неймовірна дівчина, що «розсмішила смішних», ставши переможницею в популярному шоу, та чия велика родина стала відомою на всю країну завдяки дотепним розповідям Лєри. 

Закарпатська зірка гумору брала участь у Stand up Battle, «Відкритому мікрофоні», «Жіночому кварталі», а сьогодні збирає повні зали на своїх сольних концертах. 

Лєра Мандзюк

Відкрита та прямолінійна Лєра Мандзюк у своїх стендапах і жартах порушує теми нашої буденності та життя загалом: батьки, стосунки, родичі, друзі, робота, свята, політики… 

А нестандартний погляд Лєри на звичайні речі робить її виступи по-справжньому сильними. 

— Якщо любите спілкування і її величність імпровізацію — сідайте в перший ряд. Вам сподобається! — гарантують організатори.

Лєра Мандзюк

Монологи Лєри Мандзюк цитують, її жарти тримають українців на позитивній стороні життя.

А ще Лєра Мандзюк — єдина стендап-комікеса, яка від початку повномасштабного вторгнення не переходила на українську, бо завжди нею говорила. 

— Для мене кожен стендап — це свято. Кіть у вас припадає свято на дату, коли стендап, приходьте, будеме святкувати разом! — каже Лєра Мандзюк. — Мені не подобаються календарні свята, які святкують всі і суспільство ніби заставляє мене святкувати тоже. Але мені подобаються свята, які я сама собі роблю. Вихідний день — це маленьке свято. Поїхати в Закарпаття — це свято. Нова сукня — маленьке свято, прочитала хорошу книгу — стає сумно, але хочеться святкувати. Довго не було сонця, воно наче боїться нас, прячеся. А коли з‘явилося — свято, хочеся гарно одітися і йти гуляти. Свято в середині мене — от я про що. Рада цим ділитися.

Лєра Мандзюк

Блискуча авторка підготувала для франківців нову яскраву програму з актуальним і дотепним гумором.

Приходьте наповнюватися позитивом на її концерті в Івано-Франківську у суботу, 15 червня, о 19.00 у парку палацу Потоцьких.

Сезон благодійних концертів на підтримку ЗСУ там стартував минулого тижня і триватиме протягом всього літа.

Квитки на концерт Лєри Мандзюк (від 350 грн) купуйте за цим посиланням https://ivano-frankivsk.karabas.com/ua/lyera-mandzyuk-3/order