неділя , 19.05.2024

У Заболотові водій “Жигулів” попався п’яним поліції і отримав 34000 грн штрафу

Снятинський районний суд призначив покарання для водія, який повторно впродовж року керував автомобілем у стані сп’яніння.

авто алко

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 25 серпня 2023 року у селищі Заболотів колишнього Снятинського, а тепер Коломийського району.

Ввечері, близько 23:00, працівники поліції зупинили водія автомобіля “ВАЗ 2105” (“Жигулі”). Під час спілкування та перевірки документів у керманича були помітні явні ознаки алкогольного сп’яніння: різкий запах спиртного з рота, різка зміна забарвлення шкіри обличчя, поведінка, що не відповідає обстановці.

Від проходження огляду на стан сп’яніння водій відмовився на місці зупинки транспортного засобу, а також відмовився це зробити у медичному закладі, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху.

Кількома місяцями раніше цей водій уже притягувався до відповідальності за нетверезу їзду, тому в даному випадку на нього склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне протягом року керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

Протокол направили для розгляду у Снятинський районний суд. У судове засідання водій “Жигулів” не з’явився, причини неявки не повідомив, тому справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали, Снятинський районний суд постановив водія автомобіля “ВАЗ 2105” визнати винним у вчиненні порушення ч. 2 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 3 роки.

Читайте також –
У Клубівцях водій “Лексуса” під час обгону скоїв смертельну ДТП