субота , 25.05.2024

У Тисмениці водій трактора за п’яну їзду отримав 17000 грн штрафу

Тисменицький районний суд призначив покарання для водія, який керував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

драгер

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 29 травня 2023 року у селі Козина. Близько 12:50 на вулиці Незалежності працівники поліції зупинили водія саморобного трактора.

Під час спілкування та перевірки документів у керманича були помітні явні ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки транспортного засобу. Результат виявився позитивним – на табло алкотестера висвітлило 2,59 проміле, що в 13 разів вище допустимої норми.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

У судове засідання тракторист не з’явився, тому справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали, Тисменицький районний суд постановив водія саморобного трактора визнати винним у вчиненні порушення ч. 1 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортним засобом строком на 1 рік.

Читайте також –
У Косові під час пожежі житлового будинку врятували жінку