субота , 25.05.2024

У Тисмениці водій BMW за п’яну їзду отримав 34000 грн штрафу

Тисменицький районний суд призначив покарання для водія, який повторно впродовж року керував автомобілем у стані сп’яніння.

авто алко

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 19 жовтня 2023 року у місті Тисмениця. Ввечері, близько 22:00, на вулиці Галицькій працівники поліції зупинили водія автомобіля “BMW 523І”.

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки наркотичного сп’яніння.

Від проходження огляду на стан наркотичного сп’яніння водій відмовився в установленому законом порядку, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху.

Кількома місяцями раніше цей водій уже притягувався до відповідальності за нетверезу їзду. Тому в даному випадку на нього склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне протягом року керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння).

У судове засідання водій БМВ не з’явився, хоча був належним чином повідомлений про його дату, час та місце проведення. Тому справу розглянули без присутності особи, яка притягується до відповідальності.

Дослідивши матеріали, Тисменицький районний суд постановив водія автомобіля “BMW 523І” визнати винним у вчиненні порушення ч. 2 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 3 роки.

Читайте також –
Переселенців не меншає. Як громади справляються з розміщенням ВПО на третьому році війни