субота , 25.05.2024

У Рожнятові водій “Хонди” за п’яну їзду отримав 34000 грн штрафу

Рожнятівський районний суд призначив покарання для водія, який повторно впродовж року керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

водій за кермом

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 27 липня 2023 року у селищі Рожнятів. Ввечері, близько 18:30, на вулиці Максима Рильського працівники поліції зупинили водія автомобіля “Honda CR-V”.

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки алкогольного сп’яніння. Від проходження огляду на стан сп’яніння на місці зупинки транспортного засобу та у медичному закладі водій відмовився в установленому законом порядку, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху.

Кількома місцями раніше цей водій уже притягувався до відповідальності за нетверезу їзду, тому в даному випадку на нього склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне протягом року керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

У судовому засіданні водій “Хонди” не визнав своєї провини та стверджував, що не відмовлявся від проходження огляду на стан сп’яніння.

Втім, це твердження було спростоване іншими матеріалами справи, в тому числі, відеозаписом з місця події. Зокрема, на відео зафіксовано зізнання водія у перебуванні в стані сп’яніння. “Вживав, кажу тобі як є” – сказав він поліцейському, мотивуючи свою відмову від проходження огляду.

Відтак, дослідивши матеріали, Рожнятівський районний суд постановив водія автомобіля “Honda CR-V” визнати винним у вчиненні порушення ч. 2 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 3 роки.

Читайте також –
Вбили чоловіка та заховали тіло у лісі: двоє жителів Калуша вчинили тяжкий злочин