неділя , 19.05.2024

У Болехові водій скутера за п’яну їзду отримав 34000 грн штрафу

Болехівський міський суд призначив покарання для водія, який повторно впродовж року керував транспортним засобом у стані сп’яніння.

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 24 вересня 2023 року у селі Гузіїв Болехівської міської ради. Вранці, близько 11:00, на вулиці Шевченка працівники поліції зупинили водія скутера “KYMCO”.

Під час спілкування та перевірки документів у правоохоронців виникли підозри, що керманич може перебувати у стані алкогольного сп’яніння. Тому чоловікові було запропоновано пройти огляд на стан сп’яніння.

Від проходження такого огляду водій скутера відмовився в установленому законом порядку, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху.

Кількома місяцями раніше цей водій уже притягувався до відповідальності за нетверезу їзду. Тому в даному випадку на нього склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне протягом року керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

У судовому засіданні водій скутера не визнав своєї провини. Стверджував, що не керував транспортним засобом, бо він не заводився.

Втім, це твердження було спростовано іншими матеріали справи, зокрема відеозаписом з місця події, на якому було зафіксовано факт керування мопедом.

Відтак, заслухавши пояснення та дослідивши матеріали, Болехівський міський суд постановив водія скутера “KYMCO” визнати винним у вчиненні порушення ч. 2 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 3 роки.

Читайте також –
У Ямницькій громаді на пожежі дачного будинку постраждала жінка