вівторок , 16.07.2024

Як перевірити стан авто перед купівлею

При купівлі вживаного автомобіля важливо провести ретельну перевірку, щоб уникнути майбутніх проблем з експлуатацією та ремонтом.

авто

Як повідомляє компанія зі скупки автомобілів, ось дії які допоможуть перевірити стан авто перед покупкою:

1. Перевірка по базах даних: Використовуйте VIN-код автомобіля, щоб перевірити його на предмет викрадення, неоплачених штрафів, обмежень для продажу та історії використання.

2. Документи: Звірте дані паспорта транспортного засобу з даними свідоцтва про реєстрацію та паспортними даними продавця. Переконайтеся, що в документах немає виправлень, не завірених печаткою та підписом уповноваженого органу.

3. Візуальний огляд: Огляньте кузов на предмет пошкоджень та іржі, перевірте лакофарбове покриття на наявність перефарбувань. Використовуйте товщиномір для визначення товщини ЛФП.

4 Оцінка салону: Перевірте стан салону, зверніть увагу на знос сидінь, керма, педалей і роботу всіх електроприводів.

5. Технічний стан: Запустіть двигун, перевірте роботу гальмівної системи, підвіски, наявність підозрілих шумів і стуків. Оцініть керованість машини.

6. Перевірка ходової частини: Огляньте стан шин, амортизаторів, гальмівних дисків і колодок.

Ці кроки допоможуть вам отримати максимально повне уявлення про стан автомобіля та ухвалити обґрунтоване рішення про купівлю. Якщо ви не впевнені у своїх силах, рекомендується звернутися до професіонала для проведення огляду.

Як перевірити кузов автомобіля на вторинне забарвлення

Щоб перевірити кузов автомобіля на вторинне забарвлення, ви можете використовувати такі методи:

1. Візуальний огляд: Шукайте сліди перефарбовування, такі як відмінності в шагрень, відмінність тону або кольору, патьоки лаку, відшарування лаку і “риску”.

2. товщиномір: Цей пристрій дозволяє виміряти товщину лакофарбового покриття. Заводська товщина ЛФП зазвичай становить від 80 до 180 мікрон. Показання вище цього діапазону можуть вказувати на вторинне забарвлення кузовних елементів машини.

3. Порівняння кодів фарби: Знайдіть код фарби вашого автомобіля, який зазвичай розташований у дверному отворі водія, і порівняйте його з фактичним кольором кузова.

Ці методи допоможуть вам визначити, чи була машина перефарбована, що може бути ознакою прихованих пошкоджень або ремонту після ДТП. Якщо ви не впевнені у своїх навичках, рекомендується звернутися до професіонала для проведення огляду і підбору кращого варіанту для покупки.

Більше статей на автомобільну тематику можна знайти на сайті джерела https://autocash.dp.ua/ua/