вівторок , 23.07.2024

У Крихівцях водій “Форда” попався поліції у стані сп’яніння і отримав 40800 грн штрафу

Івано-Франківський міський суд призначив покарання для водія, який повторно впродовж року керував транспортним засобом у стані сп’яніння.

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 22 червня 2023 року у селі Крихівці Івано-Франківської міської громади.

Ввечері, близько 21:45, на вулиці Місячній патрульні поліцейські зупинили водія автомобіля “Форд Мондео”. Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки наркотичного сп’яніння.

Огляд на стан наркотичного сп’яніння проводився у встановленому законом порядку у медичному закладі. Висновок лікаря-нарколога – позитивний.

Кількома місяцями раніше цей водій уже притягував до відповідальності за нетверезу їзду. Тому в даному випадку на нього склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне протягом року керування транспортним засобом у стані сп’яніння). А також на нього склали протокол за ч. 5 ст. 126 КУпАП (повторне протягом року керування транспортним засобом особою, позбавленою такого права).

У суді обидва протоколи об’єднали в одне провадження. У судові засідання водій “Форда” кілька разів не з’явився, тому справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали, Івано-Франківський міський суд постановив водія автомобіля “Форд Мондео” визнати винним у вчиненні інкримінованих адміністративних порушень і призначив йому покарання за найбільш серйозне із числа вчинених, а це за ч. 5 ст. 126 КУпАП.

Призначене покарання – штраф у розмірі 40800 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 5 років.

Читайте також –
У Коломийському районі п’яний водій “Форда” збив велосипедиста