неділя , 19.05.2024

У Калуші водій “Мітсубісі” отримав 40800 грн штрафу

Калуський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який керував автомобілем у стані наркотичного сп’яніння.

штраф

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 5 жовтня 2023 року у місті Калуші. Ввечері, близько 22:30, на вулиці Стуса працівники поліції зупинили водія автомобіля “MITSUBISHI LANCER”.

Під час спілкування правоохоронці помітили у керманича явні ознаки наркотичного сп’яніння: зіниці очей не реагують на світло, блідість обличчя, поведінка, що не відповідає обстановці.

Від проходження огляду на стан наркотичного сп’яніння водій “Мітсубісі” відмовився в установленому законом порядку, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху.

Кількома місяцями раніше цей водій уже притягувався до відповідальності за нетверезу їзду, тому в даному випадку на нього склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне протягом року керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

Також на нього склали протокол за ч. 5 ст. 126 КУпАП (повторне протягом року керування транспортним засобом особою, позбавленою такого права).

У суді обидва протоколи об’єднали в одне провадження. У судове засідання водій “Мітсубісі” не з’явився, причини неявки не повідомив, тому справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали справи, Калуський міськрайонний суд постановив водія автомобіля  “MITSUBISHI LANCER” визнати винним у вчиненні інкримінованих адміністративних порушень і призначив йому покарання за найбільш серйозне із числа вчинених, а це за ч. 5 ст. 126 КУпАП.

Призначене покарання: штраф у розмірі 40800 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 5 років.

Читайте також –
Грип та ускладнення: коли потрібні антибіотики