неділя , 21.04.2024

У Франківську за ігнорування булінгу склали протокол на директорку ліцею

В одному із ліцеїв Івано-Франківська співробітники ювенальної превенції поліції Прикарпаття проводять перевірку за фактом булінгу щодо учня 6 – класу.

булінг

Також до поліцейських звернулась мешканка Івано-Франківська, з проханням захистити сина від жорстокого поводження та психологічного насильства, які вчиняли над ним інші учні.

Співробітники ювенальної превенції 1 березня опитали адміністрацію навчального закладу та педагогів.

Як інформують у прес-службі поліції Прикарпаття, поліцейські уже склали адміністративний протокол на директорку ліцею за ч. 5 ст. 173-4 КУпАП. Йдеться про неповідомлення керівником закладу освіти уповноважених підрозділів органів Національної поліції України про випадки булінгу (цькування) учасника освітнього процесу, який мав місце в ліцеї.

Наразі співробітники ювенальної превенції опитують батьків та дітей, причетних до протиправних дій. Надається правова кваліфікація їх вчинкам та вирішується питання про притягнення до відповідальності.

Також з метою недопущення повторної травматизації, поліцейські запропонували батькам потерпілого учня пройти опитування, з використанням методики «зелена кімната».

Перевірка у навчальному закладі триває.

Поліція Прикарпаття нагадує, якщо Вам відомі прояви булінгу — одразу звертайтесь до викладачів або на лінію 102.

Читайте також –
Ніжна і тендітна учасниця “Голосу країни-13” ROIKO презентує новий сингл “Дахи”