неділя , 14.04.2024

Обладнання для піцерій: найважливіші агрегати для приготування піци

Піцерія — це не лише місце, де можна насолодитися смачною піцою, але й бізнес, де важливо забезпечити якісну продукцію, ефективність процесів та задоволення клієнтів.

Виробництво піци — це складний процес, який вимагає спеціалізованого обладнання для оптимізації робочих процесів та забезпечення високої якості продукту. Нижче ми розберемо, яке обладнання для піцерії є найважливішим та яка його роль у роботі закладу.

Основне устаткування для приготування піци

піцаПіч для піци — це спеціалізоване обладнання, яке використовується для приготування піци. Вона може мати різні конструкції та види, від чого залежить призначення та функціональність. Основна функція приладу полягає в тому, щоб створити оптимальні умови для швидкого та якісного випікання тіста з начинкою. Професійні печі для піци мають спеціальні температурні режими, системи обертання або конвеєрні стрічки, що дозволяють забезпечити рівномірне прогрівання та приготування кожної піци. Таке обладнання є важливою складовою успішної піцерії, оскільки воно допомагає досягти якісного продукту та забезпечує ефективність виробничих процесів.

Існують наступні різновиди печей:

  • Газові — працюють на природному газі або пропані. Агрегати можуть бути багатошаровими, що дозволяє пекти кілька піц одночасно.
  • Електричні — працюють від електричної енергії. Вони можуть мати різні режими та налаштування для керування температурою та часом випікання.
  • Дров’яні — використовують дрова як джерело тепла. Вони надають особливий смак піці та можуть створювати хрустку скоринку.

Сучасні печі мають систему температурного контролю, систему обертання, різні шари для приготування кількох піц одночасно. Конструкція печі також може включати ізольовані стінки для збереження тепла та підтримання стабільної температури.

Пристрої для приготування основ для піци

Прес для тіста — це обладнання, призначене для розкачування тіста до потрібної товщини для приготування піци або інших страв. Цей пристрій використовується для автоматизації та полегшення процесу приготування крастів (основи), забезпечуючи однакову товщину тіста на всіх піцах та інших стравах. Преси для тіста можуть мати різні конструкції та режими роботи, включаючи ручні та електричні. Вони можуть мати регульовану товщину для створення різних типів тіста — від тонкого до грубого. Тісторозкатка є важливим елементом в процесі виробництва піци, оскільки вона допомагає забезпечити однакову якість тіста та оптимізує час приготування страв.

Існують наступні різновиди даних пристроїв:

  • ручні — вимагають фізичного зусилля для розкачування тіста;
  • електричні — автоматизовані пристрої, які забезпечують швидке та рівномірне приготування крастів.

Деякі преси мають налаштовані режими для регулювання товщини тіста, а також можуть мати різні насадки для виробництва різних видів піц.

Температурні столи та їх призначення

Холодильні столи є важливою складовою обладнання для суші-бару та піцерій, оскільки вони забезпечують зберігання та підтримку оптимальної температури продукції. Температурні столи використовуються для зберігання таких продуктів, таких як тісто, сир, м’ясо, овочі та соуси, що використовуються у приготуванні піці. Вони допомагають закладам зберігати продукти в безпечному та гігієнічному стані.

Існують різні типи холодильних столів:

  • Стандартні — мають вбудований компресор та систему охолодження. Вони можуть мати різні розміри та конфігурації, щоб відповідати потребам конкретного закладу.
  • Підготовчі столи з холодильними шухлядами — мають вбудовані ящики для зберігання інгредієнтів, які використовуються в процесі приготування страв. Вони забезпечують зручний доступ до необхідних продуктів під час готування.
  • Холодильні столи-вітрини — мають прозорі вітрини з гастроємкостями, які дозволяють клієнтам бачити асортимент інгредієнтів, які використовуються у стравах, що може стимулювати їхній вибір.

Обладнання для піцерій є важливою складовою успішного бізнесу, оскільки воно значно полегшує процес приготування піци та забезпечує його якість та ефективність. Від правильного обладнання залежить якість кінцевого продукту, задоволення клієнтів та конкурентоспроможність закладу на ринку. Повний набір обладнання допомагає піцеріям оптимізувати робочі процеси та забезпечити високу якість обслуговування.