вівторок , 23.07.2024

Два проміле: у Снятині водій “Опеля” за п’яну їзду отримав 17000 грн штрафу

Снятинський районний суд призначив покарання для водія, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

драгер

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 1 вересня 2023 року у селі Драгасимів Снятинської міської громади. Працівники поліції зупинили водія автомобіля “Опель Зафіра”, який перебував за кермом, маючи явні ознаки алкогольного сп’яніння.

Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки транспортного засобу. Результат виявився позитивний – драгер показав 2,02 проміле, що в 10 разів вище допустимої норми.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

У судове засідання водій “Опеля” не з’явився, подав до суду заяву про розгляд справи у його відсутності, провину визнав та розкаявся у вчиненому.

Дослідивши матеріали справи, Снятинський районний суд постановив водія автомобіля “Опель Зафіра” визнати винним у вчиненні порушення ч. 1 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 рік.

Читайте також –
“Плинуть”: учасниця “Голосу країни-13” ROIKO презентує новий трек