субота , 25.05.2024

У Тлумачі водій мотоцикла за п’яну їзду отримав 34000 грн штрафу

Тлумацький районний суд призначив покарання для водія, який повторно протягом року керував транспортним засобом у стані сп’яніння.

ДТП мотоцикл

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 15 липня 2023 року у селі Олеша. Близько третьої години ночі на вулиці Грушевського працівники поліції зупинили водія мотоцикла “ALFA ZS 110”.

Під час спілкування та перевірки документів у керманича були помітні явні ознаки алкогольного сп’яніння. Від проходження огляду на стан сп’яніння на місці зупинки та у медичному закладі керманич відмовився, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху.

Кількома місяцями раніше цей водій уже притягувався до відповідальності за нетверезу їзду. Тому в даному випадку на нього склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне впродовж року керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

У судове засідання водій мотоцикла не прибув, причини неявки не повідомив, тому справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали, Тлумацький районний суд постановив водія мотоцикла “ALFA ZS 110” визнати винним у вчиненні порушення ч. 2 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 3 роки.

Читайте також –
Учасниця “Голосу країни-13” представляє свій дебютний трек «До сердешка»