неділя , 14.04.2024

«Серця вдячності». Жителів Франківська закликають долучатися до благодійної акції з допомоги військовим

Франківців та франківок запрошують долучитися до благодійної акції зі збору найнеобхідніших речей для військових.

військовий

Ініціативу проводять в освітньо-культурному та волонтерському Гончаренко центрі. 

Як зазначають організатори, на базі простору для військових збиратимуть бокси з найнеобхіднішим — ліками, продуктами харчування, зігрівайками та засобами гігієни. 

«Військові на фронті щодня борються за майбутнє України, а наше завдання — допомагати їм. Захисникам дуже важливо відчувати вдячність від нас за те, що вони роблять для України та українців. Ми з командою вирішили організувати теплу акцію та передати військовим частину нашої любові. Закликаємо франківців та франківок приносити найнеобхідніше до Гончаренко центру — ми подбаємо, аби військові отримали частину тепла якнайшвидше», — діляться у просторі. 

Усіх охочих долучитись до акції заохочують приносити шкарпетки, білизну, печиво, солодощі, чай, каву, зігрівайки, ліки, дитячі малюнки та вітальні листівки у Гончаренко центр Івано-Франківськ за адресою вул. Незалежності, 113.

Додамо, Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. Важлива складова проєкту – платформа Гончаренко Центр. Онлайн, що пропонує безкоштовні уроки іноземних мов для всіх охочих.

Читайте також –
“Укрнафта” починає спорудження трьох свердловин на Заході України