понеділок , 17.06.2024

Понад 2 проміле: у Тлумачі тракторист за п’яну їзду отримав 17000 грн штрафу

Тлумацький районний суд призначив покарання для водія, який керував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

мінітрактор

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 10 липня 2023 року у селі Королівка Тлумацької міської громади.

Вночі, близько 00:30, працівники поліції зупинили водія трактора “24 В ХINGTAI”. Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки алкогольного сп’яніння.

Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки транспортного засобу. Результат виявився позитивний – драгер показав 2,24 проміле, що в 11 разів вище допустимої норми.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

У судове засідання водій трактора не з’явився, хоча був належним чином повідомлений про його дату, час та місце проведення. Тому справу розглянули без присутності особи, яка притягується до відповідальності.

Дослідивши матеріали, Тлумацький районний суд постановив водія трактора “24 В ХINGTAI” визнати винним у вчиненні порушення ч. 1 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 рік.

Читайте також –
Банківські аферисти видурили у франківця 80000 гривень